PODŚWIETLANA GIRLANDA Z IMIENIEM

50,00 zł
Brutto
Podświetlana girlanda z imieniem to idealna, funkcjonalna dekoracja do pokoju dziecka. Spersonalizowana girlanda będzie doskonałym prezentem na każdą okazję. Na girlandę składa się odpowiednia ilość pojedynczych proporczyków w zależności od długości imienia. Dodatkowo na początku i na końcu girlandy są proporczyki ozdobne.  Wymiary pojedynczego proporczyka : 12 cm x 16cm. Podświetlenie LED zasilane jest bateriami, które dołączone są do zestawu. Kolor podświetlenia do wyboru : zimny i ciepły.  W wiadomości do sprzedającego poprosimy o informację jakie kolory mają być użyte (max. 2). (Biały, czarny, niebieski, różowy, szary, złoty, srebrny, czerwony) Podczas dokonywania zakupu, proszę wybrać ilość liter odpowiadającą ilości liter w imieniu.
#P0100
KOLOR OŚWIELENIA :
ILOŚĆ LITER :
Drukuj

Ocena :  

Add to Wishlist

Zaletą naturalnego drewna jest idealne wpasowanie się do każdego wnętrza. Oryginalne wzory jakie proponujemy z materiału ekologicznego są oryginalne i niepowtarzalne. Sklejka jest materiałem przyjaznym, idealnym do pokoju dziecięcego lub salonu.

  • Zalety wyrobów ze sklejki:
  • - są ekologiczne, mają naturalny kolor drewna,
  • - klejone na bazie żywicy,
  • - można je malować według własnego pomysłu farbami, kredkami lub flamastrami,
  • - wzory precyzyjne cięte za pomocą lasera,
  • - prosty montaż za pomocą zawieszek, kleju lub taśmy

W przypadku produktów z zawieszkami tj. łapaczy snów i niektórych metryczek, długość produktu zależna jest od indywidualnego przywieszenia elementów

#P0100
100 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Na górę
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wstecz
Konto
Zamknij